u shit flm merr jep

Shitet nga: mikel 16 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   500 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biciklet ciklizmi e ardhur nga gjermania ka dhe letrat e tblemes qe esht bler 500 euro .gati e re e pa perdorur ne shqiperi shitet per arsye mos perdorimi cmimi 500 euro i pa diskutushem cel 068577582
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim