U shit

Shitet nga: Trek Fuel Ex9 01 Gsh 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   580 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklete TREK Fuel Ex9 AMERIKANE ne gjendje super. Bicikleta eshte me e mira ne kategorine e vet. Serviset te sapo kryera. Ne formen e vet me te mire. Ferrotat te sapo nderruara pa 20km akoma dhe vaji i amortizatoreve i sapo nderruar. Bicikleta e re ben 3200 Dollare. Eshte e gatshme per cdo lloj prove!!!

Linku i bicikletes: http://www.bikepedia.com/quickbike/BikeSpecs.aspx?year=2010&brand=Trek&model=Fuel+EX+9

CMIMI: 580 EURO

TEL: 0698192173

Te gjithe pjeset jane te listuara me poshte:

Trupi: Alpha RED Aluminium me i lehti i TREK-ut
Amortizatori perpara: Fox FIT RLC
Amortizatori mbrapa: Fox Float RP23 BOOSTVALVE me 2 dhoma ajri i prodhuar vetem per Trekun. Dhoma e pare eshte per goditjet e vogla ndersa e dyta per goditjet e forta. Shume i lehte.
Pjata: Shimano Deore XT
Frenat: Avid Juicy 7 me ferrota te reja
Diskofrenat: Avid G3 CleanSweep 185mm
Kampanjoli: SRAM X0
Nderruesi i pjatave: Deore XT
Shifterat: SRAM X9
Disqet: Bontrager Rhythm ELITE me te mirat dhe me te lehtat
Bucelat: Bontrager me kuzhiniete
Gomat: Maxxis


mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO V..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim