U shit flm merrjep.al-Bulls copperhead 3 xc

Shitet nga: Erion 17 Maj 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet MTB bulls kopperhead 3 pothuajse e re..2014
Me pjeset SHIMANO XT -kompanjol-bucelat- nderrusi korones-dhe nderruesit e marshave..
Me frenat- Formula RX ~(280$) nder me cilsoret dhe te kushtueshme..
Goma schwalbe smart sam-disqet MAVIC
Amortizatorin-ROCKSHOX REBA SL (dual air)
Trupi bicikletes esht pa saldim (hand-made) e rralle ne llojin e saj..
Kam dhe 2 goma schwalbe nobi nic bashke me gomordaret origjinale nga gjermania..
Me gomat shtese ka cmim tjeter..
+355694828329
Bicikleten eshte perdorur vetem ne rruge..jo terrene malore
I diskutueshem, ose nderrohet me iphone 6s
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim