Trek 1.5 Triple - Biciklete Ciklizmi

Shitet nga: Trek 1.5 Triple 14 Qer 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes kete biciklete TREK 1.5 TRIPLE. Sic mund te shihet ne fotot e postuara me siper, bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, veshtire te dallohet qe eshte perdorur. Trek eshte nje nder markat elitare te ciklizmit profesionist ne bote. Kjo mund te perdoret qofte per gara profesionistesh qofte per amator te apasionuar qe praktikojne kete sport. Eshte kenaqesi te ngasesh kete model. Dallohet per arritje shpejtesie te menjehershme si pasoje disqeve dhe pirunit te vecante aerodinamike, disku i pare 20 tela, dhe i dyti me 22. Piruni dhe tubi i shales eshte me fiber karboni (Fiber Carbon). Per me teper, te interesuarit mund te shikojne dhe specifikimet teknike (ne Anglisht) me poshte. Per me teper detaje me kontaktoni.

Specifications:

Frame & Fork
Frame: 58cm
Frame Construction: TIG-welded
Frame Tubing Material: Alpha Black Aluminum
Fork Brand & Model: Bontrager Race Carbon
Fork Material: Carbon/aluminum steerer, aero crown

Components:

Component Group: Shimano Sora
Brakeset: Alloy Dual Pivot brakes, Shimano Sora STI levers
Shift Levers: Shimano Sora STI
Front Derailleur: Shimano Sora Triple
Rear Derailleur: Shimano Tiagra GS
Crankset: FSA Vero Triple, 30/39/50 teeth
Pedals Alloy cage/composite body w/clips and straps
Rear Cogs 9-speed, 11 - 26 teeth
Chain Unspecified
Seatpost Bontrager carbon
Saddle Bontrager Race Basic
Handlebar Bontrager SSR VR Bend OS
Handlebar Stem Bontrager Race Lite

Wheels:
Hubs Bontrager SSR
Rims Bontrager SSR
Tires 700 x 25c Bontrager Select
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim