Specialized hardrock pro .U Shit, flm merrjep.al

Shitet nga: erion 24 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   330 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklete Specialized Hardrock PRO (Downhill) me trup alumini (silumini) e ardhur nga zvicra
me pjeset ekstra, specialized bucelat,shala,dhe gomat -
frenat TEKTRO-AURIGA me alkol (mineral oil),
nderruesi i marsheve SRAM X4-kamanjol SRAM X5.
amortizatorin ROCKSHOX- Bllokad +me rregjister.. eshte me 8x3 marsha =24
cmimi i diskutushem
Bicikleta eshte me dy goma tjera rrezerve,te reja SCHWALBE NOBI NIC te sapo ardhur nga gjermania me vlere (70 euro) ... me gomat shtese ka cmim tjeter
Nr tel: +355694828329
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim