Scott Aspect

Shitet nga: Toni 28 Sht 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes Scott Aspect

Pjese Shimano Deore dhe Deore LX ,

Frena Shimano me alkol , Amortizatori Rockshox Tora SL

Gomat pothuajse te reja Schwalbe Smart 26"

43 000 Lek

0686066005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim