Rockrider 5.1 B'Twin

Shitet nga: Redi Lolaj 23 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biciklet MTB me pjes shimano origjinale 26-ce me kapertona kenda origjinale 7 marsha dhe 3pjata me amortizator perpara ne gjendje super 3muaj e perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim