Okazion biciklete ciklist Carrera karbon

Shitet nga: Irind 13 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Superbiciklete sidomos per ato qe Jane te apasionuar pas bicikletave dhe ciklizmit.bicikleta eshte ne gjendje perfekte si e re .cmimi real I saj eshte shume me I larte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim