Okazion bici kursi bianchi

Shitet nga: Privat 15 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Bici ne gjendje perfekte alumin dhe karbon grup campagniolo frenat dhe marshet . Pjate fsa me karbon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim