OKAZION!!Biciklet fiber karboni profesionale.

Shitet nga: franko 29 Qer 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
OKAZION!!!Shes biciklet alumin classit te pare qe esht e leht sa carboni dhe me gort vjen nga italia dhe eshte shum mir e mirmbajtur,,,Nuk esht si gjith te tjerat kjo esht garash dhe esht perforur nga nje ciklist italian,,ne dyqan e re ben 2500€ dhe shifeni she vet ne net nqs sbesoni,,
Ka 9 marshe + 2 tiptronik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim