Mountain bike imperial 200 cc shimano sistem

Shitet nga: franc 14 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta

biciklete imperial e perdorur me amortizatore suste perpara goma te reja
6 marshe dhe 3 pjata shimano funksionale te gjitha
kontakt 0695843301
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim