Mountain bike imperial 200 cc shimano sistem

Shitet nga: franc 15 Nën 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
biciklete imperial e perdorur me amortizatore suste perpara
6 marshe dhe 3 pjata shimano funksionale te gjitha
kontakt 0695843301
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim