Giant Mountain Bike

Shitet nga: Taku 16 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet Giant Mountain Bike, Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire dhe pak e perdorur ,i ka te gjitha pjeset origjinale. Per me shume info kontaktoni ne numrin e dhene.

Frame ALUXX-grade aluminum
Fork RockShox 30 Gold w/ TurnKey lockout, 100mm travel
Handlebar Giant Connect XC, Low rise, 31.8mm
Front Derailleur Shimano Deore
Rear Derailleur Shimano XT, Shadow
Brakes Shimano M355, Hydraulic disc, 160mm
Brake Levers Shimano M395
Rims Giant S-XC2, Double wall
Hubs Giant Tracker Sport Disc, 32h
Spokes Stainless Steel, 14g
Tires Schwalbe Rapid Rob, 27.5x2.25
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim