City bike

Shitet nga: nini 30 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklete city bike 2DANGER me trup alumini dhe aksesore SHIMANO origjinale, shume e lehte dhe shpejte. Shitet per arsye se nuk perdoret fare. Cmimi 200€ ose 280.000 lek. Eshte biciklet qe ja vlen per cmimin qe ka!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim