Bulls Sharptail Full Shimano

Shitet nga: Bulls 07 Dhj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biciklet marka Bulls Sharptail 26 trupi L (me e madhe se normalja). Çdo pjese e ka shimano. E blere ne gjermani. Me timon sportiv me kend levizje sipas deshires. Shale profesionale siç shihet dhe ne foto.
Goma shume pak te perdorura.
Per me teper mund te kerkoni per cmimin real te saj ne www.bulls.de Ku edhe eshte blere.
Shoqerohet dhe me parapetat ne rast shiu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim