Biciklete

Shitet nga: kristi 01 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
biciklet pa bedale dhe pa shal e blere 300 euro ne gjermani dhe shitet 100 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim