Biciklete sportive

Shitet nga: marjus milkurti 08 Gsh 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
biciklet e montuar nga e para pjes shimano e lyer me boj makine zingjirshimano cdo pjes oregjinale shikojini dhe vet ne foto dhe te gjitha pjeset me kan kushtuar 180 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim