Biciklete ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Dori 02 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta

Bicikleta eshte ne gjendje te mire, nuk po perdoret dhe kjo eshte arsyeja e shitjes. Nje mjet i shpejt dhe i kendshe. Ne Tirane mund te udhetosh pa pasur problem trafikun.
Cmimi eshte poshte tregut.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim