Biciklete mountain bike CLERMONT

Shitet nga: rei 26 Nën 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Esht shume biciklete e mire me marshe mountainbike , me nje amortizator ne mes dhe dy tek piruni i bicikletes
Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim