Biciklete me motorr 48 cc , 1 vit garanci

Shitet nga: Rexhi 11 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Bicikleta eshte biciklete normale ,ku eshte montuar motorr i posacem per bicikleta .Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe motorri eshte i ri. Bicikleta shitet me 1 vit garanci . Eshte e pajisur me drite dhe mund te perdoret dhe si biciklete normale me bedale me marshe . Montojme edhe motorra ne bicikleten tuaj 35.000 leke te reja me te gjitha pajisjet qe perfshin motorri. Ka edhe motorra me te medhenj po sipas madhesise ndryshon edhe cmimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim