Biciklete TREK

Shitet nga: Trek 13 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR   420 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet per arsye mosperdorimi..esht e bler ne itali dhe esht shum pak e perdorur..bicikleta esht super ne te gjitha pjeset orgjinale te saj..mund te kontrollohet ku te doni ju... cmimi 360 euro pak i diskutushem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim