Biciklete Stoke Crx 7.1 28"

Shitet nga: Xhino 02 Dhj 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes biciklet Stock Crx7.1 version City Bike.
Goma 700x42cc me 24 marshe.
City bike relativisht i shpejte dhe i forte.

Cel pas ores 14 ose sms . Pranoj dhe email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim