Biciklete Sportive

Shitet nga: redi 20 Sht 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes biciklete Nakamura sportive Origjinale 1 vit e perdorur. 8 marsha mbrapa dhe me 3 marsha para . Goma para ne gjendje shume te mire kurse mbrapa vetem pak e ferkuar . Dorezat te sapo nderruara . Me amortizatore para. Shala ka nje gervishje te vogel qe nuk eshte problem dhe pedalet shume te mira. Kamanjoli dhe zinxhiri jane te markes shimano .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim