Biciklete Scott 710

Shitet nga: Altini 16 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
scott 710 shum pak e perdorur viti 2015 elektrike.me navigator e e vetmja ne tirane.. cmimi 2000...i diskutueshem ne cmimin e bicikletes do jepen dhe atletet te pa perdorura fare te cilat jane blere 180 E...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim