Biciklete Mountain Bike

Shitet nga: Rei 22 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje te mire dhe ka ardhur nga Anglia , pjeset i ka origjinale angleze .
Nderrim i mundshem me celular , dhe diferencen ne lek nga ana juaj ose e imja .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim