Biciklete Italiane 26 mountain bike 26-OKAZION

Shitet nga: d 09 Qer 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biciklete Italiane 26 mountain bike e re
E sjelle nga Italia para pak kohesh
E paperdorur, thjeshte per prove i eshte hipur nja 4-5 here
Ne gjendje shume te mire
Me bicikleten jepen dhe seti i parafrangove, zgara dhe kavo shume cilesore me 2 celesa

Cmimi i diskutueshem
155 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim