Biciklete Imperial 200cc shimano sis

Shitet nga: franc 14 Dhj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta

biciklete imperial e perdorur me amortizatore suste perpara
6 marshe dhe 3 pjata shimano funksionale te gjitha
kontakt 0693114111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim