Biciklete 28 burrash

Shitet nga: Aldo 19 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes biciklete burrash GT 28, ne gjendje te mire dhe shume pak e perdorur, e tipit city bike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim