Biciklete 26 shannon Mx

Shitet nga: Biciklete 02 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   16 000 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biciklete gjermane ne gjendje shume te mire me drita dhe cdo gje ok.dopjo amortizim,shitet per arsye mosperdorimi ose nderrohet me motorr piaggio me variator,cmimi shume pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim