Biciklete 26

Shitet nga: Orges 07 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklete mernuo mountain bike men-770. Bicikleta shitet per arsye ekonomike. Eshte ne gjendje shume te mire me pjese shimano dhe me sistem frenimi me diskofrene. Bicikleta eshte shume pak e perdorur. Cmimi eshtr 200 mij leke(padiskutueshme).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim