Biciklete

Shitet nga: erion 25 Gsh 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
bicikleta eshte ne gjendje shum te mire, shitet per arsye mosperdorimi ngaqe kam dy bicikleta dhe smund ti perdor te dyja. cimimi eshte i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim