Bicikleta ideal 28

Shitet nga: Jorgo 02 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Bicikleta esht gati e re pasi esht perdorur vetem 1 muaj.eshte bler n greqi per 350 euro.trup alumini dhe cdo pjes shimano.cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim