Biciklet

Shitet nga: aldiklajdi 13 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklet ciklizmi marka Schwinn sportive 28 ngjendje shum te miir disqe shimano dhe timon origjinal
e bler ne gjermani para 6 muajsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim