Biciklet tretwerk 1.0 arrox

Shitet nga: sadik 08 Qer 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
kjo eshte biqiklet prefesionistash eshte e re dhe shum e mbajtur me frena me goma te reja me disqe te reja me marshe ti gjitha qfar i nevojiten nje biqiklete te nje prefesionisti.
eshte vetem pak e gervishtur per shkak te nje aksidenti qe un pesova me te.( KA TRUP KARBONI 8/9 KG PESHON) dhe marshet i ka tek timoni kjo eshte e 2012! vit prodhimi
un jetoj ne greqi dhe biqikleten e shes vetem ne TR dmth vetem ne TR mundem ta sjell per gjdo kontakt dhe te interesuar nr im i tel eshte ky dhe ne gjdo qast aktiv. 6944562315 flm per mirkuptimin!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim