Biciklet scott 710 viti 2015 e re

Shitet nga: alti 16 Nën 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
shitet scott 710 viti 2015.e re cmimi 1850e. cmimi i bicikletes ne dyqane eshte 4000 e..shiten dhe nje pale atlete per bicik...pearl izumi vetem per 100 e.cmimin dhe te kepucve dhe te bicikletes shikoini ne internet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim