Biciklet origjinale

Shitet nga: vini 03 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
biciklet origjinale dhe shum e leht ne pedalim edhe e shpejt...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim