Biciklet mountain bike okazion

Shitet nga: Edi 26 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biçikletë mountain bike thuajse e paperdorur me 8x3 marsha dhe dopio amortizator para e mbrapa e saposjell nga italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim