Biciklet e perdorur ardhur nga gjermania

Shitet nga: Biciklet 17 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Biciklet Rochrider suspension amortizim para dhe mbrapa ne gjendje shum te mir 180mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim