Biciklet SHIMANO

Shitet nga: Asim 18 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes biciklete SHIMANO ne gjendje shume te mire, pjeset si kampanjoli dhe grupi mbrapa i marsheve dhe frenat jane SHIMANO,
Per me teper mund te vini per ta pare nga afer
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim