Biciklet Montana

Shitet nga: marjo 20 Dhj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR   6 500 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
bicikleta esht ne gjendje shume te mir.e sapo ardhur nga italia dhe eeshte blere e re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim