Biçikleten

Shitet nga: keli 14 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shiten biçikleta të motorizuara. Shum praktikë dhe ekonomike. Me motor origjinal,2 kohësh,48 cc. Me fuqi të pa besueshme. Shpejtësi deri në 40 km /h. Janë të lehta dhe si biçikleta. Kalojnë në motor me freksion si motoçikletë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim