Biçiklete

Shitet nga: endri 07 Sht 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
shitet biçiklet 26 gjermone.. ne gjendje te mir ..per me shum shikoni fotot..dhe na kontaktoni ne nr e cel flm... cmimi >--------> 150mij..lek..pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim