Biçikletë 26

Shitet nga: Rei 25 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shes biçikletë me goma 26. Ka amortizator para dhe pas ne gjendje te shkelqyer pune.
Çmim i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim