BICIKLETE MTB SPECIALIZE

Shitet nga: visi 29 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shale biciklete ne gjendje shume te mire pa gervishje dhe nuk eshte e amortizuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim