BICIKLET PER TERREN MALOR

Shitet nga: aldo 31 Krr 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
BICIKLETA PER TERRENE MALORE BICIKLETA KA RRETH 1 VIT QE PERDORET NE TIRANE ESHT E PERSHATSHME PER SPORTE TE NDRYSHME EKSTREME KA 2 AMORTIZATORE KU TE DYJA JAN AKTIVE KA NGJYREN ORIGJINALE TE PRODHIMIT ESHTE PRODHIM GJERMAN MARSHET DHE PJATAT JAN FUNKSIONALE GOMA E PARME ESHT 50% E PERDORUR NDERSA E PASMJA ESHT 30% E PERDORUR BICIKLETA SHITET ME CMIN TE ARSYESHEM SEPSE MEREME ME SRVS MOTORRASH
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim