BICIKLET PER TERREN MALOR

Shitet nga: aldo 30 Krr 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
BICIKLETA ESHTE E PERSHTATSHME PER TERRENE MALORE ESHT E PERDOR RRETH 1 VIT NE TIRANE.ESHT NE RREGULL NGA TE GJITHA PJESET PERVEC DISKUT TE MBRAPEM QE DUHET CENTRUAR,BICIKLETA ESHTE PERSHTATSHME PER SPORTE EKSTREME KA DY AMORTIZATORE KU TE DYJA JANE AKTIVE MARSHET DHE PJATAT I PUNOJN TE GJITHA PRODHIM GJERMAN SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim