BICIKLET IDEAL

Shitet nga: endri 10 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet biciklet ideal zvicerjane e 2010 eshte ne gjendje perfekte> frenat i ka ferrodisk para dhe mbrapa. pjeset te gjitha shimano orgjinale.shitet per arsyje mos perdorimi.

per me shume informacion
0682011110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim