Amortizator për ndënjëse (shalën) [27.2x320 mm]

Shitet nga: Relioni 22 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 EUR   22 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Shitet ''amortizator shale'' per te shuaajtur dridhjet dhe tronditjet ne shtyllen kurrizore dhe veshka...
eshte shum e pershtatshme per OFF ROAD Mountainbike.


Amortizatori eshte si ky ne linkun me poshte:

http://www.ebay.com/itm/ALUMINUM-27,2x350-SUSPENSION-SEAT-POST/270856101879?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20131003132420%26meid%3D9f4093588f304f7ca5dc3fc39dccd1da%26pid%3D100005%26prg%3D20131003132420%26rk%3D5%26rkt%3D6%26sd%3D120775614775&rt=nc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim