Leter A4 me Shumice

Shitet nga: Edmond 02 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shesim leter A4 me shumice
letrat A4 Copy 210x297MM me 102% - 104% Brightness dhe druri 100%. 500 Sheets në pako dhe 5Reams në një kuti, Made në Angli.
ME CMIME TE DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim