qen husky

Shitet nga: husky 04 Maj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen husky femer 7 muajshe , ku deri ne muajin e shtate i jan bere cdo muaj vaksinat me sygjerim te mjekut veterinar , Esht shume miqesor dhe do vetem te luaj ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim